درود

شرکت خدمات فنی و مشاوره ای کشاورزی و کلینیک گیاهپزشکی نوید کشت ماندگار با کادری متخصص و نواندیش و خلاق

از سال ۸۸ در راستای ارتقاء علم کشاورزی و با همکاری سازمان و مدیریت جهادکشاورزی اقدام به برگزاری کلاسها- گردهمایی ها و همایش های آموزشی و ترویجی نمود. و در زمینه های مختلفی که کشاورزان، باغداران و گلخانه داران احساس نیاز و کمبود عنوان می کردند با کمک اساتید دانشگاهی و فارق التحصیلان برتر دانشگاهی دوره هایی موثر و کاربردی با بازخورد عالی برگزار کرده و خواهد کرد که منجبر به دریافت چندین لوح تقدیر و انتخاب آن به نمونه ملی بخش کشاورزی در سال ۹۷-۹۸ شد.

به اعتقاد ما،

مهمترین اصل در بهبود تولیدات کشاورزی و تولید محصول سالم= آموزش و ترویج و پرورش کشاورزان-گلخانه داران و باغداران آگاه و به روز می باشد.

 

جهت بازدی از فعالیتهای ما،آموزش ها و پیش آگاهی ها اینستاگرام را کلیک و فالو نمایید .   

 

در زیر برخی از تصاویر فعالیتهای آموزشی و ترویجی در زمینه های مختلف باغداری نوین، آفات و بیماریهای درختان میوه،مبارزه بیولوژیک در باغات، هرس اصولی، پیوند درختان میوه، سرشاخه کاری گردو، آشنایی با کرم خراط و …. — زراعت= آفات و بیماری های سیر، کنترل علف های هرز مزارع سیر، تغذیه اصولی محصول سیر، آفات و بیماری های سیب زمینی، تغذیه اصولی و تولید محصول سالم سیب زمینی، آفات و بیماریهای سبزی و صیفی و تغذیه اصولی آن و…. — گلخانه= آفات و بیماری های محصولات گلخانه ای ، کنترل بیولوژیک و تولید محصول سالم گلخانه ای، معرفی ارقام جدید سبزی و صیفی در گلخانه، تنوع کشت محصولات گلخانه ای، اهمیت گسترش کشت های گلخانه ای کوچک مقیاس و بزرگ مقیاس و..— گیاهان داروئی= آشنایی با کشت زعفران، آشنایی با گشت گل محمدی، آشنایی با کشت گیاهان داروئی کم آب بر با بازده اقتصادی بالا و … —و موضوعات مختلف دیگر

شرکت و کلینیک قرارداده شده:

 

                                                                                                                                                            

 

فهرست
error: راست کلیک بسته است !!

کلیه حقوق این سایت متعلق به کلینیک ماندگار می باشد. طراحی سایت و سئو توسط تیم ابر ای تی